Zeynep Evgin Eryılmaz, M.A.
Koç, Danışman, Eğitmen

(532) 684 11 88
(212) 343 91 50
zeynep@inspiro.com.tr


Eti Ben-Ziv, M.A.

Roma'da doğan Eti, 1 yıl sonra İsrail'e göç etmiş ve hayatının büyük bir çoğunluğunda İsrail'in kuzeyinde yaşamıştır. Eti, sırasıyla Psikoloji, Sosyoloji ve Yaratıcı Yazarlık okumuştur. 1992'den beri kendi danışmanlık şirketini yöneten Eti, askeri, özel ve kamu sektöründeki pek çok şirkete yönetim danışmanlığı yapmaktadır. Çalışma alanları, yönetim danışmanlığı, takım çalışması, organizasyonel değişim olan Eti şirket danışmanlarına süpervizörlük, CEO ve yöneticilere koçluk yapmaya devam etmektedir.

Eti aynı zamanda Haifa Üniversitesi'nin Sosyoloji Mastır Programı'nda ders vermekte ve bölümün dış müfredat programını yönetmektedir. Rishon Letzion'da yer alan College of Management'ta Gestalt dersleri vermeye de devam etmektedir. Halen İsrail Sosyoloji Cemiyeti'nin yönetiminde çalışmaktadır.

Eti'nin tutkusu danışmanlığın yanı sıra yazmaktır. Hikayelerini içeren ilk kitabı 'Rice Cakes' 2009'da İsrail'de yayımlanmıştır. Şu anda profesyoneller için 2 kitap birden yazmakta olan Eti'nin 'Building a Profession: Women's point of view' kitabının 2010 sonunda yayımlanması bekleniyor.