Zeynep Evgin Eryılmaz, M.A.
Koç, Danışman, Eğitmen

(532) 684 11 88
(212) 343 91 50
zeynep@inspiro.com.tr


'Hayatta kalabilenler ne en güçlüler, ne de en akıllılar; sadece değişime en hızlı uyum gösterenlerdir.'
Charles Darwin

Kurumsal

Organizasyonel Gelişim

Bizi buralara getiren iş yapış şekilleri bizi ilerletmek için artık yeterli değil. Gündemdeki ekonomik ve sosyal belirsizlik, pek çok şirketi temelden sarsarken, değişim artık şirketler bir opsiyon değil, bir kural haline geldi.

Bu dönemde değişime hızla adapte olabilen, yenilikçi çözümler üretebilen, deneyimlerinden öğrenebilen, esnek şirket ve ekipler başarıyı yakalıyor.Değişim stratejilerini kağıt üstünde bırakmayıp uygulamaya geçirenler, yenilikçi düşünceyi ve değişimi kurum kültürü ile destekleyenler, öğrenmeyi sürekli kılanlar ise başarılarını sürdürülebilir kılıyor.

Biz, şirketinizin uzun vadeli ve sürdürülebilir bir başarı elde edebilmesi için size özel Gelişim ve Yenilenme Projeleri geliştiriyoruz. Sizinle partnerlik yaptığımızda, önce şirketinizin ihtiyaçlarını dinliyoruz. Size özel geliştirdiğimiz programlarla kurum kültürünüzü değişim stratejilerinizle uyumlamanıza, hedeflerinizle örtüşen bir hareket planı oluşturmanıza ve hayata geçimenize destek oluyoruz.

Çalışmalarımızda önce öğrenme ve gelişim için gereken güvenli ve samimi ortamı kurmaya özen gösteriyoruz. Şirket ve ekip içi bağlarınızın güçlenmesi ve birlikte daha fazla paylaşımda bulunabilmeniz için uygun ortamı hazırlıyoruz. Davranış değişimi yaratabilmek için tüm çalışmalarımızı interaktif ve deneyimsel yapıyoruz. Öğrenmeyi danışmanlık, workshop'lar, takım çalışmaları ve yönetici koçluğu ile destekliyoruz.

Size özel hazırladığımız Gelişim ve Yenilenme Projeleri ile,
  • Kurumunuz veya ekibiniz için harekete geçirici ortak bir vizyon yaratmanız,
  • Kurum veya ekip olarak kendinize dışarıdan bakmanız ve değerlendirmeniz,
  • Değişim için gereken adımları tanımlamanız ve uygulamanız,
  • Kaynaklarınızı daha verimli kullanmanız,
  • Birlik ruhunu canlandırıp, bağlılığı artırmanız,
  • Değişimi sahiplenen ekiplerin ve üst yönetimin liderliğini ve iletişim becerilerini geliştirmeniz için gereken tüm desteği ve araçları size sağlıyoruz.