Zeynep Evgin Eryılmaz, M.A.
Koç, Danışman, Eğitmen

(532) 684 11 88
(212) 343 91 50
zeynep@inspiro.com.tr


'Bilgi, iliklerinize işlemeden önce sadece bir rivayettir.'
Papua Yeni Gine Atasözü

Kurumsal

Workshop'lar

Şirketlerin ekonomik ve sosyal değişimlere ayak uydurabilmesi, gelişimi ve başarıyı sürekli kılabilmesi için kurumsal ve bireysel öğrenmeye yatırım yapmasının çok önemli olduğuna inanıyoruz.

Etrafımızdaki pek çok şey hızla değiştiği gibi, öğrenme yöntemleri de hızla değişiyor. Öğrenme üzerine yapılan araştırmalara göre sadece bilgi aktarımı ve prezentasyonlar içeren eğitimler, özellikle de davranış değişimi için son derece yetersiz kalıyor. Araştırmalara göre okuduklarımızın sadece %10'unu, duyduklarımızın %20'sini hatırlarken, paylaştıklarımızın %80'nini, deneyimlediklerimizin ise %95'ini hatırlıyoruz.

Bu yüzden de workshop'larımızın hedefi size sadece zengin bir içerik sunmanın çok ötesinde... Bizim için içerik kadar, içeriğin hayata geçirilmesi de çok önemli! Hedefimiz, aldığınız bilgiyi bilgeliğe dönüştürebilmeniz için size zengin deneyim ve egzersizler sunmak.

Sizin için tasarladığımız her workshop'ta, şirketinize/takımınıza yaşayarak öğrenebileceği, yeni şeyler deneyebileceği ve paylaşabileceği güvenli, eğlenceli ve destekleyici bir ortam yaratırız. Sürecinizi gözlemlemenize ve kendi yaratıcı çözümlerinizi üretmenize rehberlik ederiz. Öğrendiklerinizi iş hayatınıza geçirmenizi kolaylaştırmak ve değişimi sürdürülebilir kılmak için size her adımda destek oluruz.

Aşağıda iş yapış şekliniz ve anlayışınızda büyük farklar yaratacak 1-2 günlük workshop'lar görebilirsiniz. İlgilendiğiniz herhangi biri için veya ihtiyacınıza özel bir workshop tasarlamamız için bizi arayabilirsiniz.